Profesionálna Chyžná v 3* a 4* hoteloch v Bratislave

    0 111

    2067682

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-31 11:09:27

    • Chyžná
    • Pomocný pracovník
    • Upratovačka

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
    • Pomocné práce

    Hľadáme spoľahlivé a kvalitné spolupracovníčky – profesionálne chyžné na upratovanie 3* a 4* hotelov v Bratislave:

    Chyžná
    upratovanie odchodových a pobytových izieb:
    – , prezliekanie postelí, vysávanie, zmývanie dlážky, utieranie prachu, leštenie skla, čistenie hygienických a sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienických potrieb a pod.
    pracovná doba(orientačne):
    denne 7.30 – 16.00 hod.

    – ide o serióznu prácu na 5 dní v týždni,
    – víkendové chyžné cez víkendy, resp.počas ich voľna podľa dohody (napríklad pri voľne ak niekde pracujte na smeny)
    – možnosť dlhodobej stabilnej práce počas celého roka
    – vyžadujeme skúsenosť na podobnej pozícii a možnosť pracovať dlhodobo

    – práca podľa požiadaviek a potrieb klientov aj vo viacerých hoteloch/objektoch v rámci Bratislavy

    NIE JE VHODNÉ PRE ŠTUDENTOV ako brigáda – len dlhodobá spolupráca !

    Požiadavky na uchádzača

    – prax v upratovaní výhodou (iná ako vo vlastnej domácnosti)
    – čistý register trestov, bezúhonnosť

    – práca v prosperujúcej spoločnosti
    – práca v mladom dynamickom kolektíve
    – v rámci niekoľkých objektov v Bratislave vieme poskytnúť trvalý pracovný pomer
    – možnosť stravovania v hotelovej jedálni
    – možnosť kombinácie s upratovaním iných objektov (kancelárie, domácnosti…) – dohoda
    – v prípade stabilnej dochádzky na pracovisko možnosť príplatku na dopravu

    Hľadáme len ľudí, ktorí skutočne CHCÚ PRACOVAŤ !

    – zakladáme si na kvalite vykonávaných prác, profesionálnom prístupe, dochvíľnosti, vysokom pracovnom nasadení a slušnosti.

    Ak Ste to práve vy, neváhajte a zašlite nám Vašu žiadosť o prijatie spolu s životopisom na e-mail: praca@docista.sk. V žiadosti prosím uveďte:
    – činnosť o ktorú máte prednostne záujem
    – mestskú časť v ktorej bývate
    – časový interval v ktorom môžete pracovať (od-do, víkend…)
    – telefonický kontakt!!!

    alebo volajte na tel. číslo 0911 937 020, alebo 0903 715 154 LEN V PRACOVNÝCH DŇOCH v čase 8-16.00 hod!!!

    Pracovné pohovory po telefonickej dohode na adrese Dočista SK s.r.o., Mlynské Nivy 58, Bratislava, II. poschodie, č. dverí 214.

    alebo vyplňte krátky dotazník na našej webovej stránke:

    Spoločnosť poskytuje profesionálne upratovacie a čistiace služby Dočista.sk určené pre:
    * domácnosti
    * administratívu (kancelárske priestory, advokátske kancelárie)
    * obchod (showroomy, predajne, klientské centrá)
    * developerov (realitné kancelárie, správcovské spoločnosti)
    * zdravotníctvo
    * priemysel
    * hotely

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Dočista SK s.r.o.

    * priemysel
    * hotely

    40

    Iné služby