Produktový špecialista Bazar.sk

    0 128

    2493774

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-03-30 13:14:57

    • Marketingový špecialista
    • Produktový manažér

    • Marketing, reklama, PR
    • Obchod

    Bazar.sk je úspešná webstránka, ktorú pomôžeš spolu s jej verziami (mobilná aplikácia, mobilná verzia) dotiahnuť do dokonalosti.

    – budeš zodpovedať za pravidelné testovanie a kvalitu projektu
    – štatistiky a reporting sa stanú súčasťou tvojho pracovného dňa
    – sledovať budeš dôležité zmeny na trhu
    – s radosťou odprezentuješ výsledky produktu
    – vylepšenie UX a UI pre používateľov bude pre teba rutina
    – a v neposlednom rade budeš pracovať so skvelým tímom, ktorý ti dá priestor uskutočniť tvoje nápady

    Vidíš sa tam? Tak pošli CV!

    Požiadavky na uchádzača

    – pokročilý používateľ internetu
    – cit pre dizajn
    – ideálne sú vlastné skúsenosti s používaním produktu
    – HTML a CSS je pre teba výhoda
    – vieš, čo je IN na webe
    – pokročilá znalosť Excelu je nevyhnutná (pod pokročilým nemyslíme, že vieš urobiť tabuľku a spočítať bunky)

    – kultúra internetovej spoločnosti
    – skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
    – prácu v zaujímavej oblasti, v mladom a dynamickom kolektíve
    – voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
    – teambuildingy
    – školenia v obore
    – pružná pracovná doba
    – možnosť učiť sa od tých najlepších

    Portál Azet.sk je jedným z najprogresívnejšie sa rozvíjajúcich subjektov slovenského internetového trhu. Od roku 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer väčšinový podiel v spoločnosti Azet.sk. Najznámejšie produkty: azet.sk, aktuality.sk, cas.sk, pokec.sk, diva.sk, najmama.sk, sport.sk, adam.sk, badman.sk, tivi.sk, zoznamka.sk, bistro.sk, bazar.sk, autobazar.sk, nehnuteľnosti.sk, zive.sk a ďalšie.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Azet.sk, a.s.

    200

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Google Analytics – základy