Procesný inžinier pre výrobné linky

    0 167

    1622723

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-02 08:53:52

    • Elektrotechnik
    • Procesný inžinier
    • Technický pracovník

    • Elektrotechnika a energetika
    • Strojárstvo
    • Technika, rozvoj
    • Výroba

    Popis práce

    – zodpovednosť za dodržanie výrobného procesu
    – úprava výrobnej linky, úprava konštrukcií
    – úprava dizajnu výrobnej linky a jej súčastí
    – inovácie, zavádzanie nových postupov a metód
    – zavádzanie nových produktov do výroby
    – vykonávanie jednoduchých opráv a údržby strojov a zariadení
    – rozoberanie prístrojov a zariadení za účelom opravy
    – odstraňovanie porúch výmenou chybných súčiastok za nové
    – diagnostikovanie porúch na elektronickom zariadení pomocou bežných meracích prístrojov
    – riešenie problémov spojených s vyrobiteľnosťou, hľadanie riešení spojených s úsporou výrobných nákladov, času a pod.
    – konzultovanie s ostatnými inžiniermi, konštruktérmi a s výrobnými technológmi
    – zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Kaizen, Lean, poka-yoke a pod.)
    – vypracovávanie detailnej výrobnej dokumentácie a pracovných postupov

    Požiadavky na uchádzača

    – manuálna zručnosť
    – kreatívne myslenie
    – prax s elektrotechnickými zariadeniami
    – odborná spôsobilosť podľa §21 Vyhlášky 508/2009 Z.z. veľkou výhodou
    – schopnosť čítať technické výkresy
    – ochota pracovať na zmeny (dvojzmenná prevádzka)
    – ochota neustále sa zdokonalovať v odbore
    – flexibilita
    – zodpovednosť
    – pozitívny prístup k práci

    – polročné odmeny
    – dochádzkový bonus
    – prípadné nadčasy preplácané
    – doprava firemným autobusom zdarma
    – v prípade potreby ubytovanie zabezpečené spoločnosťou zdarma
    – zabezpečenie stravovania v priestoroch spoločnosti – zdarma
    – ďalšie vzdelávanie a kariérny rast
    – zaujímavý sociálny program

    Vaše životopisy očakávame na uvedenej adrese, resp. na e-maili.
    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pozíciu, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov v súvislosti s pracovným pohovorom.

    Spoločnosť SAMSUNG Electronics LCD Slovakia s.r.o. začala v roku 2008 s výrobou LCD modulov v priemyselnom parku v obci Voderady neďaleko Trnavy. Je to jediný závod spoločnosti SAMSUNG v Európe na výrobu LCD modulov. Slovenská republika priznala spoločnosti SAMSUNG LCD vo Voderadoch štatút významnej investície, ktorej uskutočnenie je vo verejnom záujme.
    Začiatkom septembra 2012 sa spoločnosť premenovala na SAMSUNG DISPLAY Slovakia, s.r.o.

    Možný dátum nástupu

    ihneď, resp. dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    SAMSUNG Display Slovakia, s.r.o.

    1100

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý