Procesný inžinier – mechanika

    0 159

    1892262

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-10 08:10:53

    • Elektrotechnický inžinier
    • Elektrotechnik
    • Procesný inžinier

    • Elektrotechnika a energetika
    • Technika, rozvoj
    • Výroba

    – schvaľovanie materiálov a modelovej štruktúry výrobku a inžinierskych zmien
    – vytváranie špecifikácií
    – analýza mechanických chýb jednotlivých panelov
    – riešenie technických problémov LCD panelov na výrobných linkách, podpora pre oddelenie kvality
    – vypracovávanie pracovných inštrukcií pre výrobné linky
    – podpora výroby LCM panelov, kontrola procesu výroby
    – v prípade potreby zasahovanie do výrobného procesu LCM panelov za účelom zabránenia vzniknutiu problémov
    – vypracovávanie pracovných inštrukcií v prípade opráv a nápravných opatrení týkajúcich sa výroby
    – návrh nápravných opatrení pre znižovanie defektnosti

    Požiadavky na uchádzača

    – ochota pracovať na zmeny (dvojzmenná prevádzka)
    – anglický jazyk na komunikačnej úrovni
    – flexibilita
    – zodpovednosť
    – pozitívny prístup k práci

    – polročné odmeny
    – dochádzkový bonus
    – prípadné nadčasy preplácané
    – doprava firemným autobusom zdarma
    – ubytovanie zabezpečené spoločnosťou zdarma
    – stravovanie zabezpečené v priestoroch spoločnosti – zdarma
    – ďalšie vzdelávanie a kariérny rast
    – zaujímavý sociálny program

    Vaše životopisy v SLOVENSKOM a ANGLICKOM jazyku očakávame na uvedenej adrese, resp. na e-mail.
    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pozíciu, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov v súvislosti s pracovným pohovorom.

    Spoločnosť SAMSUNG Electronics LCD Slovakia s.r.o. začala v roku 2008 s výrobou LCD modulov v priemyselnom parku v obci Voderady neďaleko Trnavy. Je to jediný závod spoločnosti SAMSUNG v Európe na výrobu LCD modulov. Slovenská republika priznala spoločnosti SAMSUNG LCD vo Voderadoch štatút významnej investície, ktorej uskutočnenie je vo verejnom záujme.
    Začiatkom septembra 2012 sa spoločnosť premenovala na SAMSUNG DISPLAY Slovakia, s.r.o.

    Možný dátum nástupu

    ihneď, resp. dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    SAMSUNG Display Slovakia, s.r.o.

    1100

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • CATIA – základy