Prípravár stavieb

    0 110

    202240

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-07-12 14:07:56

    • Prípravár stavieb

    • Stavebníctvo a reality

    – Zabezpečuje, organizuje a koordinuje technickú prípravu projektov,
    – kompletizuje výstupy technickej prípravy, vrátane častí vypracovaných kooperujúcimi partnermi,
    – spracováva technické podklady a špecifikácie pre ponukové konania,
    – príprava podkladov k ponukám určených pre verejné obstarávanie a pre súkromných investorov v súlade so súťažnými podkladmi a platnými legislatívnymi normami v požadovanom termíne.

    Požiadavky na uchádzača

    – Zodpovednosť,
    – precíznosť,
    – dôslednosť,
    – flexibilnosť,
    – praktické a analytické myslenie,
    – komunikatívnosť,
    – orientácia v projektovej dokumentácii.

    – Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
    – práca v zohratom kolektíve,
    – zaujímavé finančné ohodnotenie,
    – možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rozvoja,
    – otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie vzniknutých situácií.

    Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu j.krassova@arprog.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 052/431 81 40.

    Spoločnosť ARPROG, akciová spoločnosť Poprad je dvadsať rokov aktívna v realizácii inžinierskych stavieb, pozemných stavieb, cestných komunikácií s používaním a zlepšovaním zavedených certifikovaných manažérskych systémov kvality, environmentu, BOZP a kvality vo zváraní.
    V Levočskej Doline prevádzkuje počas zimných mesiacov lyžiarske stredisko, počas letných mesiacov biokúpalisko. Stredisko je otvorené celoročne s možnosťou využitia relax centra s bazénom a saunami, reštauráciami a ubytovaním.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ARPROG, a. s. Poprad

    100-149 zamestnancov

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • AutoCAD – základy