Príležitosť pre študentov! Zarábaj popri škole v sklade DHL v Senci (skladník)

    0 1

    3185317

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-09-12 07:26:43

    • Skladník
    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika

    Si šikovný/á študent/ka a chceš si popri štúdiu zarobiť prácou v sklade DHL v Senci?
    Tvojou úlohou bude:
    – Manuálna práca v skladových priestoroch,
    – Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu,
    – Pickovanie tovaru, práca s nízkozdvižným vozíkom a so skanerom
    – Spoluprácovať s ostatnými členmi tímu,
    – Pracovať podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL,
    – Práca na 8-hodinovej zmene v pondelky a / alebo v utorky.

    Požiadavky na uchádzača

    – Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách,
    – Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh,
    – Tímová spolupráca,
    – Flexibilita odpracovať 8 hodín v pondelky a / alebo utorky.

    Ponúkame:
    – Hodinovú mzdu 3,30 EUR /hodina brutto,
    – Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,40 EUR po odpracovaní 4 hodín,
    – Mzdu vždy načas do 10.-eho dňa nasledujúceho mesiaca,
    – bezplatná doprava do zamestnania.

    Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

    V prípade záujmu, pošlite nám štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: praca@dhl.com

    Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

    DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, oslavuje celých 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby na území bývalého Československa už v roku 1986. O dva roky na to otvorila spoločnosť vlastné sortovacie stredisko na bratislavskom letisku a o ďalších 5 rokov spustila letecké spojenie medzi Bratislavou a Viedňou. Vďaka strategickej integrácii popredného prepravcu Danzas a odborníka na logistický reťazec Exel sa portfólio služieb DHL aj v rámci Slovenska výrazne rozšírilo a zo špecialistu na expresnú prepravu sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom štyroch špecializovaných divízií ponúka komplexné portfólio logistických a prepravných služieb – od cestnej a železničnej nákladnej prepravy, cez námornú a leteckú nákladnú prepravu, až po skladovanie a riadenie dodávateľských reťazcov.

    V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 3200 ľudí v 5 divíziách (Express, Freight, Supply Chain, Global Forwarding a Parcel), disponuje skladovou plochou, ktorá by zabrala viac ako 50 futbalových ihrísk, ročne prepraví kamiónmi zásielky o hmotnosti 57 Eifellových veží (570 000 ton), odšpedituje takmer 120 000 námorných kontajnerov s celkovým objemom viac ako 25 mil. m3 a jej triediacim strediskom prejde viac ako 2,5 milióna expresných zásielok.

    Zabezpečenie vysoko kvalifikovaných zamestnancov je kľúčom k úspechu spoločnosti DHL, pričom neustále investuje do vzdelávania zamestnancov. Spoločnosť okrem základných vstupných kurzov organizuje vzdelávanie vo forme špeciálnych programov a školení pre zamestnancov. Pre našich zamestnancov chceme byť prvou voľbou.

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Deutsche Post DHL

    1000 a viac zamestnancov

    Doprava, logistika