Prijmeme skladníkov s VZV do Nitry, nástupný bonus až 500 €

    0 2

    3009386

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-12-11 14:45:15

    • Operátor strojov a zariadení

    • Výroba

    Popis práce

    Miesto výkonu práce je v Nitre.

    VÝROBNÝ SKLADNÍK
    – samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov
    – potrebné mať platný preukaz VZV
    – príjem, skladovanie a výdaj materiálov, rozpracovanej výroby a hotových výrobkov
    – obsluha motorových, plynových alebo elektrických vozíkov (VZV), resp. ručných manipulačných vozíkov so samostatným pohonom alebo bez pohonu, žeriav
    – prisúvanie nepoškodených a čistých paliet do výrobného procesu, separácia poškodených paliet na skládke poškodených paliet
    – vykonávať potrebné písomné a iné úkony, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti / práce so skenerom/

    Požiadavky na uchádzača

    * prax vo výrobe výhodou
    * manuálna zručnosť
    * spoľahlivosť
    * ochota zaučiť sa a pracovať v 3-4 zmennej prevádzke
    * presnosť pri dodržiavaní postupov
    * platný preukaz VZV

    * práca v trojzmennej prevádzke
    * Zmluva na TPP

    * Mzda 665 € brutto plus príplatky
    * Príplatky za nadčas 30 %
    * Príplatky za odrobený sviatok 130 %
    * Príplatok za nočnú zmenu 0,50 €/hodina
    * Nepretržitá prevádzka 33,19 €
    * Príplatky za prácu cez víkend 1,12 €/hodina
    * FIT príplatok až do výšky 30 €
    * Motivačná odmena až 100 €
    * Stravné lístky v hodnote 3,38 €
    * rizikový príplatok

    Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0948 186 912, prípadne pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: recruiting@transfer-personal.sk

    Všetci uchádzači budu kontaktovaní telefonicky.

    TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 22 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
    Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • základné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Transfer Personalmanagement k. s.

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo