Prijímací technik – Výkupca

    0 138

    1086222

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 09:31:52

    • Automechanik
    • Obchodný zástupca
    • Prijímací technik

    • Automobilový priemysel
    • Obchod

    Popis práce

    Táto pozícia patrí v našom obore k tým najdôležitejším.
    Vďaka dobrým Prijímacím technikom – výkupcom sme jednotkou na trhu. Na pozícii sa uplatní sebavedomá osobnosť, ideálne so skúsenosťami z automobilovej oblasti, zákazníckeho servisu alebo obchodu.

    Náplňou Vašej práce bude výkup vozidiel od zákazníkov, testovacie jazdy a zišťovanie technického stavu vozidiel.
    Autocentrum AAA Auto hľadá ľudí, ktorých bavia autá a vedia získané znalosti dokázať.

    Požiadavky na uchádzača

    – skúsenosti z predaja alebo zákazníckeho servisu – ideálne z automobilovej oblasti (autoservis, požičovne áut, fleet management, leasingové spoločnosti) – veľkou výhodou
    – veľmi dobrá orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny atď.)
    – časová flexibilita
    – proaktívny prístup
    – komunikatívnosť a zvládanie námietok
    – vzdelanie v auto moto segmente

    – atraktívne platové ohodnotenie
    – profesionálny trojmesačný školiaci program
    – zaujímavá, rôznorodá práca
    – pracovná zmluva na dobu neurčitú
    – priateľský kolektív
    – možnosť kariérneho rastu z dôvodu expanzie spoločnosti

    V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate zadané kritéria, kontakujte nás zaslaním svojho profesného životopisu na uvedenú mailovú adresu.

    Do predmetu prosím uveďte na ktorú pobočku reagujete.

    Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí budú následne pozvaní na osobný pohovor.

    Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 20 rokov. Zo svojej základne v Českej Republike expandovala aj do ďalších krajín regiónu. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu ojazdených automobilov v strednej Európe.

    Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek a stále rastieme …

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Autocentrum AAA Auto a. s.

    2000

    Iné neuvedené oblasti