Prijímací technik do autoservisu

    0 134

    1978095

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-13 12:50:36

    • Prijímací technik

    • Automobilový priemysel

    Popis práce

    – príjem a výdaj vozidiel do/zo servisu
    – identifikácia potrieb zákazníka
    – tvorba cenovej kalkulácie
    – aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, emailová)
    – zadeľovanie a kontrola práce mechanikov
    – spracovanie zákaziek a príprava podkladov pre fakturáciu
    – komunikácia s technickým oddelením importéra pri riešení garančných závad.
    – zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác, za správnosť použitých náhradných dielov
    – kontrola výšky pohľadávok
    – aktívny predaj dodatočných služieb

    Požiadavky na uchádzača

    – výborné komunikačné schopnosti (schopnosť počúvať čo si zákazník praje, vedieť odkomunikovať potrebu dodatočnej služby, príp. zmenu ceny…)
    – výborné technické znalosti ohľadom konštrukcie automobilov, nevyhnutné pre poskytovanie poradenstva zákazníkom
    – predajné zručnosti (skúsenosti s predajom vozidiel, príp. služieb spojených s motorizmom vítaný)
    – zodpovedný prístup k práci a dôslednosť
    – organizačné schopnosti
    – flexibilita
    – príjemné a reprezentatívne vystupovanie s ohľadom na spokojnosť zákazníka
    – súlad s dlhodobým strategickým smerovaním firmy
    – čistý register trestov

    – motivačné ohodnotenie
    – možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálny rast
    – príjemný kolektív
    – dlhodobé a stabilné zamestnanie

    Autocentrum Nitra spol. s r.o. je autorizovaný predajca a servis vozidiel značky Toyota a Hyundai s vyše 20 ročnou tradíciou. Z dôvodu rozšírenia obchodných aktivít hľadáme šikovných kolegov na rozšírenie už existujúceho pracovného tímu. Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky zašlite si životopis s fotkou na info@toyotanitra.sk. Pre viac informácií navštívte www.toyotanitra.sk alebo www.hyundainitra.sk.

    -predaj nových a ojazdených osobných a úžitkových automobilov
    -údržba a oprava dvojstopových motorových vozidiel
    -predaj súčiastok a príslušných dvojstopových motorových vozidiel
    -veľkoobchod v rozsahu voľných živností
    -maloobchod v rozsahu voľných živností
    -sprostredkovateľská činnosť
    -leasing spojený s financovaním
    -reklamná čínnosť
    -poskytovanie technických služieb – montáž autoalarmov
    -prenájom motorových vozidiel

    Možný dátum nástupu

    ihneď/dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    AUTOCENTRUM NITRA, spol. s r.o.

    24

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý