Predavačka pečiva, lahôdok a zákuskov Bratislava Ružinov

    0 134

    2123677

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-09-22 16:46:33

    • Predavač

    • Obchod

    Popis práce

    predaj ponúkaného tovaru práca s pokladňou
    obslúženie zákazníka, obsluha na základe objednávky
    objednávanie tovaru, preberanie tovaru
    dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
    kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru administratívna činnosť spojená s predajom
    udržiavanie čistoty a poriadku v predajni – prevádzke

    Požiadavky na uchádzača

    prax s prácou na pokladni
    orientácia v cenách predávaného tovaru
    hmotná zodpovednosť za zverený tovar
    ochota obslúžiť zákazníkov
    príjemné vystupovanie
    spoľahlivosť
    zodpovednosť
    samostatnosť
    asertivita

    Životopisy zasielajte na: orgonka1980@gmail.com
    tel. číslo 0948180656

    Profil firmy Crocus

    V oblasti výroby se dnes firma Crocus již nespecializuje pouze na výrobu pečiva, ale také na cukrářskou výrobu a studenou i teplou kuchyni, jejichž prodejem ve vlastní síti si firma zajímavým způsobem doplňuje sortiment.

    Dnes mají již bohaté zkušenosti s dopekem pečiva přímo na prodejnách a bezprostředním prodejem. Pokud to provozní prostory dovolují, kombinují prodejny přímo s výrobou dopékaných polotovarů, které si sami vyrábí a převáží zchlazené denně přímo do prodejen.

    Možný dátum nástupu

    ihned

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • základné vzdelanie
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    CROCUS SK, s.r.o.

    25

    Maloobchod

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – základy