Predavač/ka na polovičný úväzok a brigádu

    0 118

    2527918

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-04-21 13:34:04

    • Dokladač tovaru/merchandiser
    • Pokladník
    • Predavač

    • Obchod

    Sports Direct hľadá dynamických, energických a priateľských ľudí, ktorí by rozšírili tím predavačov na polovičný úväzok (20 hodín týždenne, 5 dní po 4 hodiny) v našej novej predajni v Bratislave. A hľadáme aj brigádnikov na dohodu. Ak chcete pracovať pre rozrastajúcu sa medzinárodnú spoločnosť, ktorá denne prináša nové výzvy a skúsenosti a kde budete pracovať v priateľskom prostredí, v ktorom sa môžete každý deň niečo nové naučiť, potom Vás Sports Direct chce!

    Vaše povinnosti:

    – Poskytovanie skvelého zákazníckeho servisu na maximalizovanie predaja na predajnej ploche, v oddelení obuvi a textilu, v prezliekacích kabínach a pri pokladniach
    – Aktívna práca s produktmi – napĺňanie, skladanie, vešanie, čistenie, prezentovanie a príprava na predaj
    – Postupy týkajúce sa inzerčného materiálu a realizácie všetkých potrebných transakcií
    – Prijímanie donášok a vybaľovanie tovaru
    – Vykonávanie zliav, zmeny cien a tlačenie príslušných etikiet tovaru
    – Postupovanie podľa všetkých predajných postupov a všeobecných pokynov na prevenciu proti krádeži a zabezpečovanie bezpečnosti v predajni
    – Dobrá tímová práca a aktívna podpora vašich kolegov

    Požiadavky na uchádzača

    – Priateľské, spoločenské a nápomocné správanie voči zákazníkom a kolegom
    – Mali by ste byť otvorení spätnej väzbe a otvorene a jasne komunikovať s ostatnými členmi tímu a svojim vedúcim
    – Schopnosť robiť simultánne rȏzne veci a zvládať tlak dynamického dňa
    – Motivácia a ambícia na vykonanie vašich úloh včas a efektívne
    – Ochota učiť sa nové veci a neustále sa zlepšovať

    – Flexibilný pracovný čas
    – Bonus závislý od vášho výkonu
    – 20% zamestnanecká zľava
    – Priateľská pracovná atmosféra

    Sports Direct Group je druhým najväčším predajcom športového a módneho tovaru v Európe. Vo viac ako 800 predajniach po celom svete ponúkame množstvo rôznych produktov vrátane Nike, Adidas a Puma, ako aj naše vlastné značky Slazenger, Lonsdale, Everlast & Karrimor. Skupina má za sebou 30 rokov priebežného rastu a expanzie na trhu.

    Možný dátum nástupu

    11.05.2016

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Sportsdirect.com Slovakia s.r.o.

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)