Predavačka – fakturantka

    0 261

    2527694

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-09-05 15:55:19

    • Predavač

    • Obchod

    Spracovanie objednávok, vybavovanie mailovej komunikácie, predaj na predajni, práca s pokladňou a ekonomickým softvérom, vedenie skladovej evidencie, pomocné práce pri výrobe reklamy.

    Požiadavky na uchádzača

    zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita

    Práca v stabilnej spoločnosti s dlhou históriou, príjemné pracovné prostredie.

    Platové podmienky budú prezentované na osobnom pohovore.
    Na osobný pohovor budú pozvaný iba vybraní uchádzači.

    DANTEL s.r.o. je firma zaoberajúca sa predajom kancelárskych potrieb a komplexnou reklamnou výrobou.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    DANTEL s.r.o.

    3

    Maloobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Adobe Illustrator – základy