Predavač/ka

    0 1

    2988085

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-04 13:16:37

    • Predavač

    • Obchod

    Baví ťa komunikovať s ľuďmi, predávať a mať radosť s úspechu svojej práce ?
    Dokážeš sa vcítiť do potrieb zákazníka ?
    Dokážeš zároveň vyrábať aj predávať a tešiť sa z úspechu ?
    Predaj úžasných, voňavých a chutných výrobkov firmy Minit Slovakia s.r.o. vám to všetko umožní. ( www.minitbakery.sk )
    Táto práca nie je pre každého človeka, ak si schopný potiahnuť 3 dni a potom 3 dni mať voľno a ak sa vieš zapáliť pre svoju prácu, tak si ten správny kandidát na túto pozíciu.
    Spoločne budeme vytvárať prostredie a podmienky v ktorých budeš pracovať. A popri tom budeš mať aj dostatok času na relax.
    Od nás môžeš čakať maximálnu podporu a pomoc pri tvojom raste. Budeme stále podporovať tvoj rast na tejto pozícii. Budeš patriť do nášho teamu MINIT.

    Požiadavky na uchádzača

    – komunikatívnosť
    – pozitívny vzťah k práci s ľuďmi
    – usmievané vystupovanie

    – práca pre stabilnú spoločnosti, ktorá je na trhu 17 rokov
    – zaškolenie
    – starostlivoť o rast, vzdelávanie v oblasti
    – 3,70 Eurá / hod. brutto , po 3 mesiacoch 4 Eurá / hod. brutto + odmeny z tržby
    – práca na smeny ( 3 dni práca, 3 dni voľno )

    Spoločnosť MINIT je najväčší výrobca a predajca mrazeného pečiva na Slovensku, ktorá disponuje jedným z najmodernejších výrobných závodov v Strednej Európe. Spoločnosť je známa pre svoje mini výrobky s rôznymi príchuťami, ktoré predáva vo svojej franchise sieti s viac ako 450 pekárničkami na Slovensku a v Českej republike.
    Spoločnosť MINIT je KĽÚČOVÝM partnerom potravinových reťazcov na Slovensku a v okolitých krajinách.

    Možný dátum nástupu

    koniec mája-začiatok júna 2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.

    250

    Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy