Predavačka

    0 10

    3106711

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-09-26 09:35:56

    • Odborný predajca
    • Predavač
    • Vedúci úseku predajne

    • Obchod

    Predávanie , prezentácia tovaru , komunikácia so zákazníkom ,

    Požiadavky na uchádzača

    orientácia v móde , zručnosť a komunikatívnosť , zodpovednosť , schopnosť pracovať samostatne,

    Práca v stabilnej spoločnosti , motivujúce ohodnotenie , zamestnanecké zľavy a výhody , kompletné zaškolenie a vzdelávanie

    Spoločnosť zaoberajúca sa predajom značkových džínsových odevov a doplnkov , a trendy modného oblečenia .

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    JEANS SHOP s.r.o.

    3-4 zamestnanci

    Maloobchod

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – pokročilý