Predavač

    0 8

    2732971

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-09-22 14:57:12

    • Pokladník
    • Predavač

    • Obchod

    Predaj tovaru, starostlivosť o predajňu, sortiment predajne je elektro spojovací materiál, kamerové systémy, led technika.

    Požiadavky na uchádzača

    Príjemné vystupovanie, dochvíľnosť, čistý RT, schopnosť učiť sa nové veci, záujem o predávaný sortiment….

    Provízie z predaja, firemné eventy, príspevky na DV.

    Váš aktuálny životopis posielajte spolu s fotografiou na mailovu adresu info@kamerovesystemy.sk

    Predaj zabezpečovacej techniky, spotrebnej elektroniky, veľkoobchod, maloobchod, internetová predajňa.

    Možný dátum nástupu

    03.10.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Speed shop s.r.o.

    5

    Maloobchod