Predajca produktov a služieb spoločnosti Orange Slovensko

    0 144

    2954178

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-06-14 17:10:19

    • Odborný predajca

    • Obchod

    Hľadáme kolegu, ktorému nestačí byť priemerný, je súťaživý a nebojí sa presadiť v konkurencii svojich kolegov predajcov. Ak si to ty, tak sa môžeš tešiť na finančné a vecné výhry v motivačných súťažiach, nadpriemerné finančné ohodnotenie a kolektív šikovných mladých ľudí, s ktorými môžeš dvakrát do roka stráviť školenie v zaujímavých zahraničných destináciach.
    Hľadáme človeka, ktorý zatiaľ nemá skúsenosti s predajom, ale je ochotný a schopný sa rýchlo učiť nové veci alebo človeka z praxe, ktorý si o sebe myslí, že je vynikajúci predajca, ale momentálne nie sú jeho schopnosti adekvátne ohodnotené a chce to zmeniť

    • Predávaš produkty a služby spoločnosti Orange Slovensko, a.s. na značkovej predajni
    • Niekedy telefonicky oslovuješ našich zákazníkov, s tým, že majú nárok na zlepšenie svojich služieb alebo možnosť využívať ďalšie.
    • Zúčastňuješ sa porád a pracovných stretnutí na predajni, kde spolu s ostatnými riešiš predajné výsledky a príležitosti ako ich zlepšiť, viac vyhrať a viac zarobiť.
    • Neustále sa učíš nové veci a zlepšuješ svoju schopnosť predávať

    Požiadavky na uchádzača

    • Chuť predávať
    • Radosť z práce s ľuďmi
    • Zodpovednosť a samostatnosť
    • Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
    • Vysoké pracovné nasadenie
    • Ochota vzdelávať sa a stále na sebe pracovať
    • Schopnosť ísť za svojím cieľom a dosiahnuť ho

    • Mladý dynamický kolektív
    • Motivujúci príjem
    • Pravidelné motivačné súťaže
    • Polročné bonusy v závislosti od vlastných výsledkov
    • Služobný mobilný telefón
    • Služobný tablet
    • Zaujímavá práca, v ktorej stereotyp nehrozi
    • Možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa
    • Zázemie a podpora silnej a stabilnej spoločnosti

    Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím:
    • profesný životopis s fotografiou
    • motivačný list
    na e-mailovú adresu

    ELSIG s.r.o. – obchodný zástupca spoločnosti ORANGE Slovensko, a.s.

    Možný dátum nástupu

    02.07.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    ELSIG s.r.o.

    50

    Telekomunikácie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý