Predajca autodielov

    0 160

    2102869

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 15:16:27

    • Obchodný referent
    • Telefonický operátor

    • Administratíva
    • Obchod

    – príjem a spracovanie telefónnych a internetových objednávok
    – komunikácia so zákazníkom

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme komunikatívneho a zodpovedného človeka s príjemným vystupovaním a ochotou učiť sa. Skúsenosti s autodielmi výhodou. Veľmi radi uvítame aj absolventa.

    – mladý kolektív
    – kariérny rast
    – školenia a vzdelávanie
    – zamestnanecké zľavy

    Pokiaľ spĺňate uvedené kritériá a naša ponuka Vás zaujala, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na mpmotorspruske@gmail.com . K životopisu prosím priložte aj FOTOGRAFIU. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané požiadavky.

    Sme mladá a dynamická spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a distribúciou značkových autodielov na všetky typy áut. Zabezpečujeme rozvoz dielov do servisov-VEĽKOOBCHOD, pultový predaj- MALOOBCHOD a internetový predaj s databázou viac ako 500.000 dostupných položiek. Prevádzame generálne opravy hláv motorov s technológiou SERDI.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    MP-MOTORS s. r. o.

    6

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý