Predaj a expedícia tovaru

    0 167

    2046758

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-13 10:39:38

    • Referent odbytu
    • Skladník
    • Vedúci skladu

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Manažment
    • Obchod

    Obchodný referent – musí vedieť dobre komunikovať so zákazníkmi, ktorým bude prezentovať činnosť firmy, hľadať nových zákazníkov a obchodne ich dotiahnuť k tomu aby sa stali pre firmu odberateľmi! Bude spracúvať cenové ponuky, predaj na štandardné tovary firmy.
    Pozícia je tak trochu univerzálna, lebo to čo si predá bude aj sám expedovať a preto bude mať aj sklad na starosti. Uchádzač musí mať minimálne základné zručnosti s manuálnou prácou, technicky zdatný, vynaliezavý aj v komplikovaných situáciách. Zodpovednosť a samostatnosť!

    Požiadavky na uchádzača

    Uchádzač sa nesmie zľaknúť aj prípadne ťažšej práce. V sklade sú balíky od 1 do 50kg, 100kg ktoré treba efektívne zmanipulovať… vynaliezavosť! Univerzalista, vystupovanie slušné pri komunikácií so zákazníkom, a zručný v sklade (ezermester!)

    Stravné lístky,

    Kérem, hogy vegyék figyelembe, aki nem felel meg a leírásnak, ne jelentkezzen, mert csak az időnket pazaroljuk. Olyan, aki komolyan akar dolgozni kellemes környezetben, és nincsenek gátjai barmilyen munka felé, nyugodtan kopogtasson az ajtónkon.

    Spoločnosť Gutman Lifting, s.r.o. vznikla v polovici r. 2005. Za necelý rok sme dosiahli dominantné postavenie na slovenskom trhu. Našim zámerom je zosilniť naše pôsobenie a teda sa rozširovať. Hlavnou činnosťou je výroba a predaj zdvíhacej a manipulačnej techniky, predaj žeriavov, poradenstvo v oblasti zdvíhania bremien, služby-odborné skúšky zdvíhacích zariadení. Sme spoločnosť ktorá uľahčí prácu priemyslu. www.gutmanlifting.sk

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Gutman Lifting, s.r.o.

    3

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Maďarský jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy