Právnik/študent práva

    0 1

    3283849

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-11 09:08:56

    • Paralegal – študent práva
    • Právnik

    • Právo a legislatíva

    celý rozsah činnosti notárskej kancelárie od administratívnej činnosti po právnickú činnosť postupným zaúčaním sa do notárskej praxe a príprava na povolanie notára

    Požiadavky na uchádzača

    príjemné vystupovanie, orientácia v spoločnosti, radosť z práce s ľuďmi

    stabilné pracovné miesto, príjemný kolektív, kultúrne pracovné prostredie, perspektíva do budúcnosti

    Okrem životopisu zašlite prosím odpovede na nasledovné otázky :
    1. Čo očakávate od tohto zamestnania ?
    2. Akú máte predstavu o Vašej budúcnosti , resp. čo chcete v živote dosiahnuť, aké máte plány a ciele ?

    Ponuky zasielajte výlučne mailom na : zuzana.grofikova@notary.sk
    Uchádzači, ktorým neodpovieme do 31.01.2018, nevyhoveli.

    -osvedčovanie pravosti podpisov a správnosti kópií,
    -spisovanie a vydávanie listín o právnych úkonoch,
    -prejednávanie dedičských vecí,
    -právno-konzultačná činnosť.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Notársky úrad, Seberíniho 1, Bratislava

    3-4 zamestnanci

    Právnické činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – pokročilý