Pracovník vstupno-výstupnej kontroly

    0 21

    3158872

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-08-14 06:15:24

    • Mikrobiológ

    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    – vykonávať špecializované diagnostické činnosti mikroskopickými a molekulárno-genetickými metódami
    – odoberať, uskladňovať a inak spracovávať biologický materiál
    – vykonávať diagnostiku, interpretáciu a prezentáciu výsledkov
    – podieľať sa na technickom zabezpečení plynulej prevádzky laboratória a nevyhnutných administratívnych činnostiach.

    Požiadavky na uchádzača

    – VŠ vzdelanie II.stupňa (odbor prírodné vedy – molekulárna biológia; veterinárna medicína so zameraním na diagnostiku molekulárno-genetickými metódami; alebo všeob. medicína)
    – prax nie je podmienkou
    – nevyhnutné sú skúsenosti s diagnostikou pomocou PCR
    – aktívna znalosť anglického jazyka
    – zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť
    – ochota učiť sa novým zručnostiam a metódam, pracovať na svojom odbornom raste.

    – práca v prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
    – možnosť odborného a profesijného rastu

    V prípade, že spĺňate kvalifikačné požiadavky, zasielajte svoj profesijný životopis a motivačný list na nižšieuvedený mail. Vhodných kandidátov budete prizývať na pohovor.

    Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania pre jednotlivé úrovne manažmentu, špecialistov, referentov, obchodníkov, realizovaním personálneho poradenstva.

    Poslaním spoločnosti AConsulting HR, s.r.o. je pomôcť spoločnostiam kvalifikovaným personálnym poradenstvom pri výbere nových zamestnancov, pre aktívne napĺňanie firemných stratégií a plánov, a tak zabezpečiť ich úspechy v podnikateľskej aktivite, pretože: „ľudia tvoria firmu a napĺňajú jej ciele“.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    AConsulting HR, s.r.o.

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý