Pracovník v strážnej službe (SBS) . Poskytujeme aj ubytovanie !

    0 121

    2067936

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-31 15:33:47

    • Policajt
    • Pracovník bezpečnostnej služby

    • Bezpečnosť a ochrana

    Popis práce

    – zabezpečovanie obchodných reťazcov, nákupných centier
    – pracovná pozícia stojka, prípadne kamery ak je pozícia volná
    – NUTNÝ preukaz odbornej spôsobilosti typu S
    – nástup možný po osobnom pohovore ihneď
    – prax na podobnej pracovnej pozícií výhodou

    Pracovná doba :
    – 12 hod. a 16 hod služby v závislosti od prevádzky
    (v nonstop prevádzke práca na 2 zmeny)

    Platové podmienky :
    – 2,5 eur/hod. v čistom

    Iné výhody:
    – zabezpečujeme ubytovanie
    – stravné lístky v hodnote 3,15 eur
    – zálohy
    – Dochádzkové bonusy

    Pracovné miesta zabezpečujeme momentálne pre Bratislavský kraj (ostatné kraje sú uvedené informatívne – z hľadiska možnosti ubytovania).

    Požiadavky na uchádzača

    Preukaz odbornej spôsobilosti S nutný minimálne po kurze nemusí byť skúška

    – zabezpečujeme ubytovanie s príspevkom
    – poskytujeme príspevok na dopravu alebo ubytovanie až do 50€/mesiac
    – poskytovanie záloh už po troch dňoch

    P.A.Mamut s.r.o., Personálna agentúra naborar@recru.sk

    Možný dátum nástupu

    ihned

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    P.A.MAMUT, s.r.o.

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov