Pracovník v sklade

    0 123

    1934183

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-07 15:12:28

    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    Hľadáte stabilné miesto v schopnom a vynikajúco naladenom kolektíve? Baví Vás manuálna práca kombinovaná s vystavovaním papierových dokladov? Hľadáte prácu, ktorá by dokázala priniesť Vám stabilitu v dnešnom neistom svete? Ste férový a čestný človek? Hľadáme človeka na pozíciu, kde sa vyžadujú manuálne zručnosti a aj fyzická sila na manipuláciu s tovarom. Samozrejmá je možnosť postupu na ďalšie pozície v prípade záujmu a snahy.

    Požiadavky na uchádzača

    Preukaz VZV

    pri osobnom pohovore

    Naša spoločnosť je dcérskou firmou nadnárodného koncernu Jeremias so sídlom v Nemecku. Zaoberáme sa výrobou komínových systémov na báze nerezových ocelí, plastových komínových systémov, kombinovaných nerezovo šamotových systémov ako aj priemyselných komínových systémov pre rozmanité účely použitia. Patríme k najväčším spoločnostiam vo svojej oblasti v Európe.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    JEREMIAS SK s.r.o.

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – základy