Pracovník v sklade, technik

    0 8

    2546910

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-05-04 12:52:22

    • Odborný predajca
    • Pokladník
    • Pracovník reklamačného oddelenia
    • Predavač
    • Technik

    • Obchod
    • Telekomunikácie

    Hľadáme pracovníka na pozíciu servisný technik , pracovník reklamačného oddelenia, výroba návodov k tovarom na PC v PDF, odborný predajca zabezpečovacej techniky, pracovní pokladne. Potrebujeme zamestnancov na TPP, ale aj študentov, študentky VŠ na balenie balíčkov pre naše eshopy pracovný čas pre študentov dohodou. dlhodobá spolupráca.
    Jedná sa o kumulovanú pozíciu.

    Požiadavky na uchádzača

    dochvíľnosť, spoľahlivosť, čistý RT, zručnosť, schopnosť prijímať nové výzvy.

    benefity podľa výkonu a interných smerníc spoločnosti.

    životopisy posielajte na email info@gsmalarm.sk, nezabudnite uviesť dátum narodenia ! a priložiť aktuálnu fotografiu.

    Predaj zabezpečovacej techniky, spotrebnej elektroniky, veľkoobchod, maloobchod, internetová predajňa.

    Možný dátum nástupu

    12.05.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Speed shop s.r.o.

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)