Pracovník v reštaurácii – Kuchár / Kuchárka

    0 141

    1978439

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-30 16:50:49

    • Kuchár
    • Pizzér

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Príprava jedál so zameraním sa na pizze, šaláty, cestoviny a jedlá z grilu.
    Tvorba jedálneho lístka.
    Vybavovanie objednávok.
    Príjem a výdaj tovaru.

    Požiadavky na uchádzača

    Prax vo vedení prevádzky vítaná.
    Príjemné vystupovanie, profesionalita.
    Pracovitosť, flexibilita.
    Komunikačné schopnosti.
    Zodpovedný prístup k povinnostiam.

    Podľa dohody.

    Uchádzač bude pripravovať jedlá z jedálneho lístka zameraného hlavne na pizze, čerstvé zeleninové šalaty, cestoviny a jedlá z grilu. Mal by mať schopnosť prichádzať s novými napadmi pre rozvoj prevádzky a byť schopný ich aj implementovať do jej ponuky. Skúsenosti s prácou v zahraničí sú vítané.
    Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie tvorivej, zodpovednej a profesionálne odvedenej práce.

    „Caffe Barrique“ je štýlová kaviareň&cocktail&music bar na Námestí osloboditeľov v Michalovciach, ktorá svojim profesionálnym ale zato priateľským prístupom k zákaznikom, progresívnym myslením, špecifickým prostredím, príjemnou atmosférou a pravidelným usporiadavaním kvalitných hudobných večerov prispieva k rozvoju služieb a k šíreniu kultúry v meste.
    „Barrique Pizza&Grill Restaurant“ bude razit veľmi podobnú filozofiu služieb a bude svojim zákazníkom prinášať kvalitné jedlá z čerstvých surovín.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Caffe Barrique

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – základy