Pracovník v hotelierstve – kuchár, Hotel Ostredok***, Jasná

    0 215

    2041472

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 09:23:25

    • Kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

     Kuchár/ kuchárka
    Náplň práce:
    Zodpovednosť za chod kuchyne, riadenie personálu, riadenie zásob.
    Inventarizácia, zodpovednosť za čistotu kuchyne, organizácia a školenie zamestnancov kuchyne, kontrola používaných produktov, príprava jedál

    Požiadavky na uchádzača

     Vek minimálne 18 rokov
     Skúsenosti v oblasti gastronómie a hotelierstva
     Flexibilita.
     Bezúhonnosť.
     Dobrý zdravotný stav.
     Ochota pracovať.
     Schopnosť rýchlo sa učiť
     Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
     Odhodlanie, nadšenie
     Aktívny prístup
     Riadiace a organizačné schopnosti
     Zdravotný preukaz

    ubytovanie, strava, pitný režim, nadčasy

    Spoločnosť WorkOn Solutions s.r.o. vznikla ako dcérska spoločnosť renomovanej konzultačnej spoločnosti s viac ako 20 ročnými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu. WorkOn Solutions ponúka solídne, efektívne služby v oblasti náboru zamestnancov a otvára dvere každému uchádzačovi, ktorý má záujem pracovať, respektíve získať alebo uplatniť svoje skúsenosti v zahraničí.

    Ponúkame Vám množstvo pracovných príležitostí v krajinách Európskej únie, pričom neustále pracujeme na rozšírení našej pôsobnosti v rámci celého sveta.

    Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, brigády, program Intership a študijné programy.

    OBLASTI V KTORÝCH PONÚKAME PRÁCU
    • Hotelierstvo
    • Cestovný ruch a turizmus
    • Výroba
    • Logistika a transport
    • Zdravotná starostlivosť
    • Poľnohospodárstvo

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Workon Solutions s.r.o.

    • Výroba

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov