Pracovník údržby

    0 133

    2052348

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-18 14:18:19

    • Automechanik
    • Elektrikár
    • Strojný zámočník
    • Zvárač

    • Automobilový priemysel
    • Elektrotechnika a energetika
    • Strojárstvo

    Popis práce

    • Elektrikárske práce- vyhláška § 22
    • skúsenosti s vedením trás
    • Zodpovednosť za preventívnu údržbu a opravy na pracoviskách
    • Zaobstarávanie materiálu potrebného na opravy/údržbu po dohovore s vedením výroby
    • Mimo pravidelného pracovného času preberanie pohotovostnej služby
    • Vypomoc pri demontážnych a montážnych prácach, pri expedícií a pri príjme tovaru

    Požiadavky na uchádzača

    – min SŠ vzdelanie; strojárske zameranie výhodou
    – prax na pozícii údržbára výhodou
    – vyhláška § 22
    – práca vo výškach od 1,5m
    – samostatnosť
    – manuálna zručnosť
    – analytické a organizačné zručnosti

    * práca v silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    * možnosť podstúpenia pod kmeňový stav spoločnosti

    V prípade záujmu životopisy posielajte mailom na uvedenú adresu.

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

    Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Luto, s.r.o. je slovenská spoločnosť s dobrou znalosťou domáceho trhu práce, vďaka čomu pružne reaguje na požiadavky svojich partnerov a individuálnym prístupom svojich personálnych konzultantov k jednotlivým klientom sa snaží odlíšiť od konkurencie.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    LUTO, s.r.o.

    170