Pracovník skladu a expedície

    0 33

    2972313

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-09 13:22:37

    • Expedient
    • Logistik
    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    • Príjem a vykládka materiálu / porovnanie s dodacím listom / evidencia & archivácia
    • Zaskladnenie materiálu – raw, SFG, FG / evidencia
    • Vyskladnenie / vydanie materiálu podľa výrobných objednávok / evidencia
    • Spracovanie skladovej evidencie – správna pozícia, správny materiál, správne množstvo
    • Spolupráca pri inventúrach / vykonávanie priebežných inventúrnych kontrol
    • Dodržiavanie systému FIFO
    • Spolupráca pri BOZP kontrolách logistických priestorov – výška stohovania, zákaz vstupu do priestorov skladu, dodržiavanie rýchlostných a hmotnostných limitov na VZV, revízie regálov, nabíjacie stanice na batérie
    • Spolupráca v oblasti odpadového hospodárstva (váženie a ukladanie odpadu)
    • Balenie tovaru
    • Pripravovanie tovaru na expedíciu / expedicia / porovnanie s listom nakládky / evidencia & archivácia
    • Interné zásobovanie
    • Pomocné práce v sklade

    Požiadavky na uchádzača

    Microsoft Office – používateľ
    Skladové hospodárstvo – pokročilý
    Platné oprávnenie na VZV
    Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť

    13.plat
    bonusový systém

    Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

    Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
    Ďakujeme za pochopenie.

    Dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel.

    Možný dátum nástupu

    01.01.2018

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Felss Rotaform s.r.o.

    5-9 zamestnancov

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov