Pracovník servisu

    0 127

    745521

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 15:08:37

    • Automechanik
    • Elektrikár
    • Elektromechanik
    • Opravár
    • Servisný technik

    • Automobilový priemysel
    • Elektrotechnika a energetika

    Popis práce

    – demontáž a montáž spotrebičov,
    – práca s dielmi,
    – skladová evidencia,
    – komunikácia so zákazníkmi a servismi.

    Požiadavky na uchádzača

    – záujem a ochota urobiť niečo navyše,
    – mechanická zručnosť,
    – samostatnosť a zodpovednosť,
    – komunikatívnosť.

    – ponúkame stabilnú prácu v dobrom kolektíve,
    – zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
    – prvotné zaškolenie do SAP,
    – zamestnanecké benefity po skúšobnej dobe (zľavy na nákup elektroniky, a pod.)

    Životopis zasielať e-mailom na ladislav.orlovsky@fastplus.sk. Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu, avšak vzhľadom na veľký počet uchádzačov nie je v našich silách kontaktovať všetkých. Preto kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

    Najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek, hudobnín na území SR, ČR, HU. Podrobnejšie informácie o spoločnosti na www.planeoelektro.sk, www.pqt.sk a www.fastplus.sk.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    FAST PLUS, spol. s r.o.

    70

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý