Pracovník oddelenia zákazníckej podpory – rumunský jazyk

    0 130

    1401042

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-16 12:59:39

    • Helpdesk operátor
    • Telefonický operátor

    • Administratíva
    • Zákaznícka podpora

    – poskytovanie zákazníckej podpory pre Rumunský trh v kanceláriách spoločnosti v Trenčíne
    – prijímanie a vybavovanie telefonátov a e-mailov od zákazníkov
    – riešenie objednávok a reklamácií zákazníkov e-mailom a telefonicky
    – poskytovanie poradenstva týkajúceho sa našich služieb
    – riešenie technických a fakturačných reklamácií v príslušných aplikáciách
    – telefonická a mailová komunikácia so zákazníkom
    – všetky činnosti je potrebné zvládať v slovenčine a zároveň v rumunčine

    Požiadavky na uchádzača

    – skúsenosti s internetom, užívateľské ovládanie PC
    – organizačné a komunikačné schopnosti, predchádzajúce skúsenosti s telefonickou komunikáciou sú výhodou
    – odolnosť voči stresu
    – prax s riešením reklamácií je výhodou
    – prax v oblasti helpdesku je vítaná
    – schopnosť identifikovať problém, analyzovať jednotlivé časti požiadavky
    – samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, cieľavedomosť
    – analytické myslenie
    – vynikajúce komunikačné schopnosti (znalosť SJ, RJ -ústne a písomne)
    – orientácia na zákazníka

    – prácu v profesionálnom a rýchle rastúcom medzinárodnom tíme
    – nepretržité vzdelávanie a rozvoj Vašich zručností
    – ubytovanie v Trenčíne
    – stabilnú a dlhodobú prácu
    – zázemie úspešnej spoločnosti
    – príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve

    Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zasielajte na info@gimart.eu .Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. V mailovej správe uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov:

    Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti GIM Europe sro. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

    Prevádzkovateľ viacerých medzinárodný internetových obchodov s ponukou športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.
    Pôsobíme na trhu od r.2011 za toto obdobie sme získali stovky tisíc zákazníkov na viacerých trhoch EU. Z dôvodu expanzie a rozširovania hľadáme nových kolegov na rôzne pracovné pozície z oblasti zákazníckej podpory, marketingu, nákupu a logistiky.

    Možný dátum nástupu

    05/2014

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    GIM Europe s.r.o.

    15

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Rumunský jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý