Pracovník nákupu

    0 135

    1701678

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 10:57:28

    • Administratívny pracovník, referent
    • Nákupca

    • Administratíva
    • Obchod

    Komunikácia s dodávateľmi, vytváranie objednávok, evidencia obchodných prípadov, príjem a výdaj materiálu, práca v programe OMEGA

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovednosť, komunikatívnosť, zameranie na výsledok

    – výučba Aj na pracovisku, pohyblivá pracovná doba

    obchod s hutným materiálom v SR a ČR a strojárska výroba

    Možný dátum nástupu

    15.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Euro Technology System Slovakia, s.r.o.

    15

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • OMEGA – základy