Pracovník nakládky vozidiel Bratislava

    0 41

    1914913

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-12-15 12:40:00

    • Koordinátor
    • Vedúci dopravy
    • Vodič

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Manažment

    Popis práce

    Náplň práce:
    – príprava a pristavenie vozidiel k naloženiu na prepravnú plochu kamiónov
    – preberanie privezených vozidiel, predanie do skladu
    – administrácia preberacích dokladov
    – evidencia databázy prepravovaných vozidiel
    – spolupráca s oddelením skladu, logistiky, dispečingom
    – zastupovanie dispečerov v oblasti evidencie prepravovaných vozidiel v databáze

    Požiadavky na uchádzača

    – samostatnosť, schopnosť včleniť sa do tímu, doslednosť
    – výborné organizačné a komunikačné schopnosti
    – odolnosť voči stresu
    – časová flexibilita
    – výborné šoférske zručnosti

    – práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    – príjemný a mladý kolektív
    – možnosť kariérneho rastu

    Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu. Do predmetu žiadame uviesť názov pobočky na ktorú reagujete!
    Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované
    kritéria. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti
    AUTOCENTRUM AAA AUTO, a.s., so spracovaním svojich
    osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o
    zamestnanie v zmysle zák. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v
    platnom znení.

    Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 24 rokov. Zo svojej základne v Českej Republike expandovala aj do ďalších krajín regiónu. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu jazdených automobilov v strednej Európe.

    Na Slovensku má spoločnosť 14 pobočiek a stále rastieme …

    Možný dátum nástupu

    01.02.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Autocentrum AAA Auto a. s.

    2000

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Outlook – základy