Pracovník na upratovanie a rozvoz

    0 117

    2729278

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-09-19 12:34:16

    • Pomocný pracovník
    • Upratovačka

    • Pomocné práce

    Popis práce

    – upratovanie reštauračných priestorov
    – upratovanie toaliet
    – upratovanie vonkajšej terasy a údržba záhrady, ktorá je súčasťou reštaurácie
    – rozvoz denného menu
    – práca na cca 5 hodiny každé ráno, v čase od 8,00 do 11,00 hod. upratovanie, od 11,00h do 13,00h rozvoz denného menu

    Požiadavky na uchádzača

    • bezúhonnosť
    • precíznosť
    • samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
    • cit pre čistotu a poriadok

    Príjemný kolektív, pekné a udržiavané pracovné priestory, dlhodobá pracovná perspektiva, primeraná odmena

    V prípade, že SPĹŇATE POŽIADAVKY PRACOVNÉHO MIESTA, zašlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na kontaktný e-mail: info@tryskacpub.sk

    Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

    Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

    Reštaurácia sa špecializuje na slovenskú a maďarskú kuchyňu. Počas pravidelných tematických týždňov predstavujeme aj jedlá medzinárodnej kuchyne. V ponuke je tiež obedové menu. Ponúkame vhodné priestory na organizáciu svadieb, promóciu, stužkových, firemných večierkov i rodinných osláv.
    kapacita cca 150 miest
    letná zastrešená terasa
    ihrisko pre deti
    bezbariérový prístup
    bezplatné parkovanie

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Tryskáč s.r.o.

    8

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.