Pracovník komunikačno – organizačný

    0 187

    1380583

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-23 22:22:37

    • Asistent
    • Sestra
    • Sociálny pracovník
    • Zdravotnícky asistent

    • Administratíva
    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    komunikačno – organizačná práca pre ambulanciu všeobec. lekára pre deti a dorast. Organizácia čakárne- kontakt s luďmi, pomocné administratívne práce pre ambulanciu.
    Vhodné pre dlhodobo nezamestnané alebo aktívne dôchodkyne
    so zdravotníckym ,sociálnym, príp. pedagogickým vzdelaním.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikačné schopnosti so všetkými vekovými kategóriami , vzťah k deťom.

    Pracovný čas- priemerne 4,5 hod. denne.
    Po, Ut, St: 7.30 – 12.30 hod, U :15,30 – 18,30 hod, Š: 14 – 18 hod.
    Perspektíva na trvalý pracovný pomer.

    pozri www. gibalova.zzz.sk

    Ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast
    -liečebno- preventívna starostlivosť od 0 – 28 rokov.
    Cieľ: spokojný pacient i zdravotnícky pracovník. Pozri: www.gibalova.zzz.sk

    Možný dátum nástupu

    01.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Salutaris, s.r.o.

    Zdravotníctvo

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy