Pracovník internetovej lekárne – sklad

    0 178

    3180176

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-23 22:35:49

    • Balič
    • Expedient
    • Farmaceutický laborant
    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Farmaceutický priemysel
    • Výroba

    Popis práce

    – manuálna práca
    – evidencia tovaru na sklade
    – kompletovanie objednávok
    – expedícia objednávok

    Požiadavky na uchádzača

    – zodpovednosť, dôslednosť
    – proaktivita
    – základná znalosť PC
    – chuť rásť a podieľať sa na tvorení skvelej služby

    – práca v perspektívnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
    – mimopracovné aktivity
    – dlhodobá spoluprácu, zmluva na hlavný pracovný pomer
    – zamestnanecká zľava

    Chceš sa o nás a práci samotnej dozvedieť viac? Pošli nám svoje CV a pár riadkov o sebe na lubos.baran@pilulka.sk radi sa s tebou stretneme.

    TOP FARMA, s.r.o. je centrálou voľného združenia lekární TOP FARMA. V rámci riadenia združenia prináša svojim partnerom dlhodobé strategické projekty a programy pre upevnenie pozície a rozvoj podnikania na lekárenskom trhu a zároveň pre zvýšenie ich prestíže a konkurencieschopnosti v očiach odbornej aj laickej verejnosti. Spoločnosť TOP FARMA na Slovensku prevádzkuje internetovú lekáreň Pilulka.sk

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    TOP FARMA, s.r.o.

    10-19 zamestnancov

    Veľkoobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – Expert (C2)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – základy