Pracovník exportného oddelenia – Rumunský jazyk

    0 130

    2071086

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-02 14:56:27

    • Administratívny pracovník, referent
    • Obchodný manažér
    • Obchodný referent

    • Administratíva
    • Manažment
    • Obchod

    Popis práce

    – vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
    – rozvíjanie a udržovanie obchodných aktivít, komunikácia so zahraničnými zákazníkmi
    – obchodné rokovania so zahraničnými partnermi
    – administratívna agenda (objednávky, obchod.korešpondencia,…)

    Požiadavky na uchádzača

    – základy marketingu výhodou
    – zmysel pre obchod výhodou

    Získate prácu, ktorá Vás bude skutočne baviť v slovenskej spoločnosti s odbytom produktov do viac ako 48 krajín sveta. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosť ďalej sa rozvíjať. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
    Okrem toho u nás nájdete:
    – zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
    – špecifické kurzy a školenia
    – individuálne ohodnotenie
    – mesačné prémie
    – bohatý sociálny program
    – príspevok na stravovanie zamestnancov
    – príspevok na regeneráciu pracovnej sily, kultúrne akcie
    – príspevok na DDP
    – firemné spoločenské podujatia
    – a ďalšie

    Ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v spoločnosti ATTACK, s.r.o.

    Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
    V prípade, ak spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.
    Ak Vás nebudeme kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.

    Kedže výberové konania v našej spoločnosti prebiehajú 3-mi výberovými kolami a reaguje nám množstvo kandidátov, sme schopní odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

    * Najvýznamnejší slovenský výrobca tepelnej techniky
    * Najširší sortiment výrobkov na vykurovanie s vysokou účinnosťou – kotle na drevo, pelety, plyn a elektrinu
    * Exportné aktivity spoločnosti dosahujú 75% predaja do viac ako 49 krajín celého sveta a to v Európe, Ázii a Amerike

    Spoločnosť vyváža svoje výrobky do všetkých krajín EÚ, do USA, Kanady, Nového Zélandu, na Ukrajinu, do Ruska a ázijských krajín východne od Ruska.

    Spoločnosť disponuje najnovšou a najmodernejšou švajčiarskou technológiou pre výrobu kotlov (zváracie robotizované pracoviská, laserové pracoviská,…) čo v mnohých oblastiach prevyšuje súčasný európsky štandard a podstatne zvyšuje kvalitu a životnosť finálnych výrobkov.
    Všetky výrobky spoločnosti patria k spičke v oblasti tepelnej techniky.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ATTACK, s.r.o.

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Rumunský jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý