Pracovník bezpečnostnej služby

    0 135

    2028353

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-26 19:08:28

    • Pracovník bezpečnostnej služby

    • Bezpečnosť a ochrana

    Popis práce

    -výkon fyzickej ochrany na klasickom objekte
    -LOZORNO: výrobno-administratívny objekt
    -( poskytujeme plne hradené ubytovanie )
    -podmienkou pre prijatie je preukaz odbornej spôsobilosti – S
    -denná pracovná doba – od 06:00 do 18:00hod
    -nočná prac.doba-od 18:00 do06:00hod
    -12 hodinové zmeny,nepretržitá prevádzka ( možnosť nadčasov)

    posielať životopisy: asistent.dux@gmail.com

    Požiadavky na uchádzača

    -zodpovednosť,samostatnosť,ochota,precíznosť,
    -preukaz odbornej spôsobilosti SBS TYP ,,S“
    -vek od 20 do 60
    -čistý odpis z registra trestov
    -dobrý zdravotný stav

    SBS pôsobí v oblasti bezpečnostných služieb od r.1998.Disponujeme licenciami na komplexný rozsah bezpečnostných činností s možnosťou prevádzkovania po celom území SR.Naša spoločnosť ako prvá SBS mala v SR zavedený systém manažérstva kvality podľa STN EN ISO 9001:2000, 9001:2008.
    Sme aktívnymi členmi Slovenskej komory súkromnej bezpečnosti-SKSB
    Pracujeme v oblastiach:
    – strážna služba
    – detektívna služba
    – obsluha recepcie
    – technická služba
    – poradenstvo a školenia

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    DUX s.r.o.

    4

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy