Pracovná príležitosť v testingu pre IT študentov

    0 2

    3027759

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-16 13:04:32

    • IT analytik
    • IT tester

    • Informačné technológie

    Ponúkame Vám príležitosť nabrať prvé skúsenosti v IT aj popri VŠ štúdiu.

    Prijatý kandidát bude zodpovedný za:
    • testovanie softvérových a hardvérových produktov,
    • identifikáciu príčin problémov, navrhovanie možných riešení,
    • otestovanie naprogramovaných komponentov.

    Požiadavky na uchádzača

    • Študent VŠ technického alebo podobného zamerania (4-5.ročník)
    • MS Office používateľ
    • Unix/Linux – mierne pokročilý
    • C++ – základy (výhodou)
    • Python – základy (výhodou)
    • HW skúsenosti výhodou
    • Schopnosť pracovať v tíme
    • Pozitívny a aktívny prístup k práci
    • Flexibilita a ochota sa vzdelávať

    • Flexibilný pracovný čas
    • Coding days
    • Team buildings
    • Čerstvé ovocie, chill-out zóna
    • Referral bonus
    • Elektronický standup desk

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých skúsenosti sa najviac približujú požiadavkam na danú pracovnú pozíciu.

    Ďakujeme za pochopenie.

    The Kistler Group headquartered in Winterthur, Switzerland, is the global market leader in dynamic measuring technology.
    Kistler is geared to the customer’s needs, bringing the complex measurement solutions!

    In Kistler Bratislava we form a great team of enthusiasts dedicated on SW Development for numerous projects within our core divisions: Automotive Research & Test , Industrial Process Control and Sensor Technology.

    Možný dátum nástupu

    01.06.2017

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Kistler Bratislava, s.r.o.

    40

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý