Práce v ČR – Hledáme dělníky do výroby, doprava a ubytování zařízeno, okres Tachov

    0 158

    ID ponuky v systéme profesia.sk

    1770351

    Kód jazyka, v ktorom je písana ponuka

    cz

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 19:57:12

    Pozícia zo zoznamu preddefinovaných pozícií

    • Robotník
    • Kontrolór kvality
    • Nastavovač CNC strojov
    • Skladník
    • Zvárač

    Región, v ktorom je pracovná ponuka platná

    Kategória, v ktorej je pracovná ponuka zaradená

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Stavebníctvo a reality
    • Strojárstvo
    • Výroba

    Popis práce

    – dlouhodobá práce pro muže, ženy i páry v České republice- okres Tachov
    – operátor výrobní linky, popř. skladový operátor
    – práce v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu

    Nástup IHNED

    V případě zájmu nás prosím kontaktujte v Po-Pá v době od 8 do 17hod telefonicky (+420 733 641 993) nebo kdykoliv emailem (hradova@hofmann-personal.cz).

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme:
    – dobrý zdravotní stav (výpis ze zdravotní dokumentace nebo zdravotní kartu s sebou)
    – čistý trestní rejstřík
    – schopnost práce ve stoje a směnném provozu
    – základní znalost práce na PC/ se skenerem výhodou
    – spolehlivost, pracovitost

    Iné výhody ponúkané zamestnancom

    – mzda 17.000-25.000 Kč/měs.
    + bonusy + příspěvky (doprava, stravování)
    + UBYTOVÁNÍ A DOPRAVU DO ZAMĚSTNÁNÍ
    – příspěvek na ubytování při 100% docházce

    = dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti
    – po 3-měsíčním zaučení možnost převzetí do kmenového stavu společnosti
    – nabízíme odborné i administrativní pozice

    Doplňujúce informácie pre kandidáta

    Hofmann Personal s.r.o.
    Sídlo firmy: Prešovská 4, Plzeň 301 00
    Pobočka Stříbro: Smuteční Vrch 441, 349 01
    Pobočka Bor u Tachova- CTP Bor u Tachova 22
    + 420 733 641 993, hradova@hofmann-personal.cz

    Pozícia vhodná pre absolventa

    Áno

    Možný dátum nástupu

    1.2.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úvazek

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základní vzdělání

    Názov spoločnosti

    HOFMANN WIZARD s.r.o.

    Počet zamestnancov spoločnosti

    1200

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Čeština – aktivní
    Poslať spoločnosti životopis

    Zdroj: www.profesia.sk