Práca v Mikulove (ČR) mzda 7€/HOD+príplatky – operátor/ka káblových zväzkov.Bývate zadarmo + zabezpečujeme aj dopravu priamo z Nitry !

    0 9

    3104971

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-08-21 13:10:29

    • Montážnik/montér
    • Operátor strojov a zariadení
    • Pomocný pracovník
    • Robotník

    • Pomocné práce
    • Výroba

    Opäť v ponuke dlho očakávaná práca v Mikulove s nástupom počas mesiaca september! Práca iba na jednu zmenu/ranná, poobedná alebo nočná/ od pondelka do piatku a na víkendy možnosť ísť domov zdarma firemným autobusom.
    – výroba a montáž káblových zväzkov pre automobilový priemysel
    – obsluha strojov a zariadení
    – kontrola hotových výrobkov

    Požiadavky na uchádzača

    – práca na jednu zmenu /ranná, poobedná alebo nočná/
    – prax min. 1 rok na pozícii operátora
    – manuálna zručnosť
    – ochota zaškoliť sa
    – zodpovednosť
    -spoľahlivosť
    – práca v tíme
    – dobrý zdravotný stav

    Jedine agentúra Transfer International Staff k.s. ponúka :
    – dopravu do zamestnania úplne zadarmo
    – ubytovanie zadarmo
    – motivujúcu nástupnú mzdu až 183,80 Kč/hodina – 7€/hod. brutto
    – príplatky za nočné zmeny 0,85 € / hod
    – stravovanie zabezpečené

    Nástup ihneď po pracovnom pohovore.
    Pracovné pohovory budú prebiehať denne od 9:00 – 16:00 na pobočke :
    Agentúra Transfer International Staff
    Braneckého 17
    9498 06 Nitra 6
    ( areál rybárskych potrieb)

    TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 22 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
    Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • základné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Transfer Personalmanagement k. s.

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo