Práca v automobilke v Bratislave

    0 152

    2066424

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-30 15:49:30

    • Automechanik
    • Lakovník/lakovač
    • Robotník

    • Automobilový priemysel
    • Výroba

    Popis práce

    NAŠTARTUJ SVOJU KARIÉRU S NAMI!

    Hľadáme pracovníkov do automobilového priemyslu v Bratislave. Umiestňujeme a zamestnáme aj uchádzačov bez praxe, bez praxe zaučíme!!! Podmienkou je minimálne výučný list a chuť pracovať.

    PRAX NIE JE PODMIENKOU!
    Zamestnáme i absolventov stredných a vysokých škôl.

    Požiadavky na uchádzača

    Minimálne výučný list/maturita, dobrý zdravotný stav.
    Termín pohovorov: Pondelok 30.3.2015 o 8:00 hod. Bratislava
    Streda 1.4.2015 o 8:00 hod. Bratislava
    Vybraní uchádzači nastúpia ihneď, prípadne do 3 dní!

    – poskytujeme ubytovanie!
    – poskytujeme aj zmluvnú dopravu pre zamestnancov z práce a do práce v bratislavskom kraji.
    – poskytujeme príspevok na ubytovanie
    – poskytujeme príspevok na dopravu
    – príplatky na hod. – poobedná +0,30 €, nočná smena +0,62 € + nepretržitá prevádzka +0,44 €
    – osobné ohodnotenie do 20%
    – tímové ohodnotenie do 10%
    – príplatky za nadčas v zmysle Zákonníka práce
    – rizikové príplatky do 120€/mes.
    – práca v mladom kolektíve
    – možnosť odborného rastu
    – dynamický rozvoj a odborný rast v tíme
    – perspektíva zvyšovania kvalifikácie
    – perspektíva rastu tarifnej triedy
    – supersociálny program

    V prípade záujmu uchádzača, pošli životopis s kontaktom: nabor@temposro.eu, personalne@temposro.eu, tempo@temposro.eu

    tel. 0905 657 319 alebo 0905 837 179, 0917 864 349, 0917 984 387
    gold. 0905 88 22 88
    web: temposro.eu

    Prijímame uchádzačov do vlastných radov personálnej agentúry Tempo spol. s r.o., a nie dodávateľsky, či sprostredkovateľský pre iné spoločnosti.

    Pracovný pomer je dohodnutý PRIAMO!

    Navštívte nás na:
    www.temposro.eu

    Spoločnosť je držiteľom certifikátu systému riadenia kvality podľa EN ISO 9001: 2008

    Možný dátum nástupu

    Ihneď, ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    TEMPO, spol. s r.o.

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk