Práca pre projekt Jaguár – 1000 € mesačne !! Ubytovanie zdarma, doprava zdarma + stravné lístky ! (operátor výroby – Voderady)

    0 17

    3164988

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-08-19 20:56:05

    • Balič
    • Montážnik/montér
    • Operátor strojov a zariadení
    • Pomocný pracovník
    • Robotník

    • Pomocné práce
    • Výroba

    Popis práce

    Práca na 3 zmeny
    Výroba autosedačiek.
    práca v nadnárodnej spoločnosti,stabilita,
    motivačný a odmeňovací systém (Extra bonus 100 € po odpracovaní celého mesiaca)

    Požiadavky na uchádzača

    ochota pracovat na 3 zmeny, zručnosť, práca v stoji, ochota pracovať nadčas.

    Stravné lístky 3,38 €
    Bonusy za dochádzku, výkon, kvalitu a spokojnosť do výšky 20% z hrubej mzdy- čo je až do výšky 130€.
    Extra bonus 100 €
    Príplatky za poobednú a nočnú prácu.
    Ubytovanie zdarma, doprava zdarma.

    EUROTRADE – SR a.s. , spoločnosť má povolenie ako agentúra dočasného zamestnávania, vykonáva personálny leasing pre všetky väčšie nadnárodné spoločnosti.

    Navštívte nás na www.pseurotrade.sk

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    EUROTRADE – SR a.s.

    1000 a viac zamestnancov

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo