Práca na jednu zmenu v potravinárskej výrobe v Žiline (pomocná pracovníčka vo výrobe)

    0 2

    2945618

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-14 17:42:51

    • Pomocný pracovník
    • Robotník

    • Pomocné práce

    Ponúkame Vám dočasnú prácu s možnosťou aj dlhodobej spolupráce v potravinárskom priemysle v jednozmennej prevádzke v Žiline.
    Ide o pomocné práce vo výrobe (balenie, ukladanie, dozdobovanie výrobkov, plnenie do plničky, šúlanie zavináčov, umývanie plechov a pod.), prípadne upratovacie práce. Na pracovisku je možná rotácia pracovníkov.
    Pracuje sa počas pracovných dní od 6:00, víkendy sú voľné.
    Mzda: do 3,50€/hod.

    Podmienkou je mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

    Požiadavky na uchádzača

    – manuálna zručnosť,
    – zodpovednosť,
    – spoľahlivosť,
    – vek minimálne 18 rokov.

    Váš životopis, poprosíme, odoslať e-mailom na avectrade@avectrade.sk.

    Podmienkou je platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami. Vydáva ho obvodný lekár.

    Výhodou je skúsenosť v potravinárskom priemysle.

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.
    Kontakt: 0911 553 414

    Spoločnosť sa špecializuje na práce v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a na pracovné služby pre automobilový priemysel.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    AVEC trade SK, s.r.o.

    250-499 zamestnancov

    Iné neuvedené oblasti