Portier v Hotel Bratislava ****

    0 3

    2861358

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-06-12 07:47:38

    • Hotelový nosič batožiny

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Do hotela HOTEL BRATISLAVA hľadáme ľudí, ktorí majú radi zábavu, a úsmev na tvarí je vec, ktorú najčastejšie rozdávajú. Budeme radi ak sa stanete súčasťou miesta odkiaľ vychádzajú prívaly vĺn pozitívnej energie.

    Portier je prvá osoba, s ktorou príde hosť do kontaktu.
    – Víta hostí a reprezentuje štandarty hotela
    – Pomáha pri odnose batožiny či potrebe získania informácií
    – Stará sa o plynulý chod parkoviska ako aj poriadok v okolí hotela
    – Komunikuje s jednotlivými oddeleniami a je pravou rukou recepcie hotela
    – Dokáže efektívne pracovať za akýchkoľvek nepredvídateľných okolností
    – Robí pravidelné kontroly priestorov hotela a jeho okolia

    Požiadavky na uchádzača

    – Komunikatívnosť
    – Flexibilita
    – Chuť učiť sa a napredovať

    – Zázemie silnej a stabilne spoločnosti
    – Bohatý sociálny program z množstvom benefitov
    – Možnosť vzdelávania sa a nabratia skúsenosti z iných oddelení
    – Možnosť kariérneho rastu

    Človek môže prichádzať do práce a fungovať ako robot bez duše, ale u nás naši zamestnanci zažívajú každý deň niečo nové a kopec srandy. My nie sme iba hotel, My sme Hotel Bratislava 🙂

    Spoločnosť City Hotel Bratislava s.r.o. prevádzkuje hotel HOTEL BRATISLAVA**** (Seberíniho 9, Bratislava), ktorý patrí medzi najväčšie konferenčné hotely v Bratislave, poskytuje krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie pre individuálov i skupiny a prenajíma nebytové kancelárske priestory.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    City Hotel Bratislava s.r.o.

    85

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)