Pomocný kuchár – ka

    0 107

    896144

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-10 09:22:03

    • Pomocný kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Pomocné práce v kuchyni, príprava jedál podľa pokynov hlavného kuchára.
    Kontrola stavu gastronomického zariadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.

    Požiadavky na uchádzača

    – samostatnosť
    – odolnosť voči stresu
    – flexibilita
    – precíznosť
    – spoľahlivosť
    – zodpovednosť
    – pozitívny prístup k práci
    – komunikatívnosť
    – hygienické minimum a prax v odbore vítaná
    – príjemné vystupovanie

    Ubytovanie počas pracovnej smeny zdarma, zvýhodnená zamestnanecká strava.

    V prípade záujmu zašlite svoj životopis, prípadne motivačný list na e-mailovú adresu klopacka@klopacka.sk.
    Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme a materiáli v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov zlikvidujeme.

    Spoločnosť je prevádzkovateľom penziónu v Španej Doline. Je organizátorom rôznych kultúrnych a spoločenských akcií. Viac informácií o penzióne získate na stránke www.klopacka.sk

    Možný dátum nástupu

    01.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Montana spol. s r.o.

    5

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.