Pomocný kuchár

    0 141

    1994916

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-22 08:29:04

    • Čašník
    • Kuchár
    • Pomocný kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    Rozvoz a výdaj večerí vo firemnej jedálni.

    Zohriať jedlo. Zabaliť jedlo. Naložiť jedlo do vozidla. Výdaj jedla v druhej prevádzke. (cca. 50 jedál)

    Požiadavky na uchádzača

    Osvedčenie o odbornej spôsobilosti (potravinárstvo)
    Zdravotný preukaz
    Vodičský preukaz

    ideálne ako druhé zamestnanie

    Predmetom podnikania spoločnosti Full Gut s.r.o. je prevádzkovanie firemných jedálni, príprava a výdaj obedov a večerí pre cca. 500-600 zamestnancov väčších firiem (nad 50).

    Možný dátum nástupu

    27.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • základné vzdelanie
    • študent strednej školy

    Názov spoločnosti

    Full Gut, s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.