Pomocná sila do kuchyne

    0 143

    1844286

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-03 08:58:29

    • Pomocný kuchár
    • Upratovačka

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
    • Pomocné práce

    Udržiavanie pracoviska v čistote a iné práce potrebné v reštaurácii
    Upratovanie priestoru reštaurácie
    Pomocné práce

    Požiadavky na uchádzača

    * Veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
    * Pracovitosť
    * Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup
    * Prax v gastronómii na podobnej pozícií výhodou

    Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 6.3.2015

    Životopis, motivačný list v SJ spolu s fotografiou prosíme zaslať mailom na adresu info@ulodnika.sk,
    Do predmetu e-mailu je potrebné uviesť „POMOCNÁ SILA“

    Vybratých uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

    Reštaurácia U Lodníka, nachádzajúca sa v Bratislavskom prístave v blízkosti veľkého Business centra Appolo.
    Príjemné zariadenie v námorníckom štýle, ponúkame rýchle a chutné obedy, gurmánske večere.

    Reštaurácia s príjemnou atmosférou, stvorená na rôzne oslavy, posedenia, večierky, disponuje kapacitou min. 90 miest.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Eugen a synovia s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.