Podlahár – Realizácie pokládok podlahových krytín

    0 15

    3560226

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-12-13 13:55:54

    • Podlahár, dláždič

    • Stavebníctvo a reality

    pokládka podlahových krytín – pvc, koberce, vinylové podlahy, plávajúce podlahy

    Požiadavky na uchádzača

    – pozitívny vzťah k zákazníkom
    – spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
    – ochotu pracovať a učiť sa
    – prax v oblasti pokladania podl. krytín je vítaná
    – trestná bezúhonnosť
    – samostatnosť a flexibilitu
    – zodpovednosť
    – fyzickú zdatnosť

    stravné lístky, účasť na rôznych firemných akciách, zamestnanecká zľava na náš sortiment, krátkodobé a dlhodobé motivačné súťaže, zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
    – ľudský prístup
    – zaškolenie a stálu podporu
    – stať sa súčasťou príjemného a úspešného kolektívu
    – stabilné pracovné prostredie
    – individuálne finančné ohodnotenie (na základe mesačných a ročných výsledkov)
    – mesačné motivačné odmeny
    – možnosť vzdelávania, sebarealizácie a kariérneho postupu

    Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, budeme sa tešiť na Váš životopis, ktorý zašlete na e-mailovú adresu katarina.spendelova@kobercetrend.sk
    Pokiaľ sa Vám do 14 dní neozveme, neboli ste do výberového konania zaradení a vaše osobné údaje nebudú ďalej spracované.

    Sme stabilná a prosperujúca spoločnosť s 22 ročnou tradíciou. Pôsobíme na českom aj slovenskom trhu a stále sa rozvíjame. Hľadáme do svojho tímu pozitívne naladených kolegov/kolegyne, zakladáme si na dobrých medziľudských vzťahoch a našim cieľom je byť jedna rodina

    Možný dátum nástupu

    02.01.2019

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Koberce Trend – ROCHER CONSULTING SR, s.r.o.

    Maloobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – Expert (C2)