Plavčík – záchranár na jazere Štrbské Pleso (Ref. č.: 488)

    0 132

    2084619

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-16 11:59:22

    • Plavčík

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    – práca plavčíka na jazere
    – preventívna bezpečnostná činnosť na jazere Štrbské Pleso
    – poskytnutie prvej pomoci
    – ošetrovanie úrazov
    – koordinácia pomoci s RZP, RLP

    Požadujeme :
    Platné osvedčenie odbornej spôsobilosti : PLAVČÍK ZÁCHRANÁR – kvalifikačný stupeň „STRIEBRO“ – PLAVČÍK PRE OTVORENÉ VODNÉ PLOCHY.

    Pracovný pomer na dobu určitú -na letnú sezónu.

    Požiadavky na uchádzača

    Platné osvedčenie odbornej spôsobilosti, platný preukaz : PLAVČÍK ZÁCHRANÁR – KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ „STRIEBRO“ – PLAVČÍK PRE OTVORENÉ VODNÉ PLOCHY

    Vek min.18 rokov , zodpovedný prístup k práci, disciplinovanosť, pozornosť, lojálnosť, spoľahlivosť, samostatosť, sebaistota v rozhodovaní, schopnosť zvládať stres a krízové situácie, schopnosť rýchlej reakcie a rýchleho a správneho rozhodovania

    – motivačné benefity (prepravný lístok na lanovky, aquapass, množstvo zliav a výhod)
    – práca v mladom a dynamickom kolektíve

    Výhodou je trvalý pobyt :Štrba, Štrbské Pleso, Poprad a okolie, nakoľko NEPOSKYTUJEME ubytovanie.

    V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše štruktúrované životopisy spolu so žiadosťou.U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
    V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
    Na predmetnú pozíciu NEPOSKYTUJEME ubytovanie.

    Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
    V roku 2011 TMR začlenilo do svojho portfólia Aquapark Tatralandia. Získanie Tatralandie je pre TMR významným krokom pri napĺňaní stratégie budovania celoročnej turistickej destinácie.
    Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

    Možný dátum nástupu

    máj 2015

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Tatry mountain resorts, a.s.

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý