Plánovač – Disponent výroby

    0 62

    1201971

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-08-25 11:06:32

    • Disponent
    • Plánovač výroby

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Výroba

    Popis práce

    • tvorba týždenných, resp. denných výrobných plánov
    • kapacitné plánovanie
    • plánovanie zákaziek do výroby
    • priorizácia a riadenie zákaziek
    • rozpoznávanie možných rizík (sklzov) a proaktívna reakcia
    • aktualizácia dát v SAP a korekcia chybných operácií
    • komunikácia so zákazníkom a zabezpečovanie plnenia jeho požiadaviek
    • sledovanie a úprava definovaných parametrov, nevyhnutných pre zistenie potreby materiálu
    • definovanie a aktualizácia parametrov objednávky Sledovanie skladových zásob a ich prípadná inventarizácia
    • vystavovanie objednávok podľa definovaných parametrov s cieľom pokryť požadované výrobné množstvá v požadovaných termínoch
    • informovanie a komunikácia so všetkými časťami organizácie (výroba, plánovač výroby, strategický nákup, skladovanie, zákazník)
    • zabezpečovanie efektívnej prepravy materiálu z miesta dodania

    Požiadavky na uchádzača

    o Veľmi dobré komunikačné zručnosti
    o Proaktívne konanie
    o Samostatnosť
    o Flexibilita
    o Analytické myslenie
    o Tímový hráč
    o SAP výhodou
    o Telefonická komunikácia po nemecky alebo anglicky. Ovládanie jazyka je podmienkou.

    – práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
    – seriózne finančné ohodnotenie
    – možnosť odborného rastu
    – jazykové vzdelávanie
    – flexibilný pracovný čas
    – doplnkové dôchodkové sporenie 3%
    – nadštandardný príspevok na stravu

    V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

    V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Ďakujeme za pochopenie.

    Spoločnosť Bauer Gear Motor poskytuje riešenia v oblasti prevodových motorov už viac ako trištvrte storočia. Dodávame výrobky najvyššej kvality so zameraním na flexibilné riešenia, spoľahlivosť a porozumenie našim zákazníkom. Spoločnosť Bauer Gear Motor má silnú pozíciu najmä v oblasti potravín a nápojov, alternatívnych energií, odpadovej vody, oceliarskeho priemyslu a spracovania materiálov.
    Spoločnosť Bauer Gear Motor má výrobné prevádzky v Nemecku a na Slovensku a predajné oddelenia a montážne priestory na celom svete.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

    250-499 zamestnancov

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý