PHP programátor – Junior / Senior

    0 135

    2090088

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-21 08:05:54

    • IT analytik
    • Programátor
    • Softvérový inžinier
    • Web dizajnér

    • Informačné technológie

    – programovanie webových aplikácií, internetových portálov a web stránok
    – tvorba analýzy a návrhov aplikácií
    – rozvoj a starostlivosť o existujúce projekty

    Požiadavky na uchádzača

    Znalosť:
    – skvelá znalosť PHP, SQL, XHTML, CSS, XML
    – znalosti PostgreSQL, JS, AJAX, WEB 2.0 prípade DRUPAL sú pre Vás výhodou

    Očakávame:
    – zdravý selský rozum 🙂
    – analytické myslenie
    – chuť vedomostne rásť a učiť sa nové veci
    – zmysel pre tímovú spoluprácu a zodpovednosť
    – samostatnosť a zameranie na cieľ

    Junior pozície vhodné aj pre študenta VŠ pri cca 25h/tyž a viac.

    – práca v dynamickom s skvelom kolektíve
    – zaujimavé a rozmanité projekty s najnovšími technológiami
    – možnosť profesionálneho rastu
    – sebarealizácia a rozvoj
    – príjemné pracovné prostredie

    a veľa srandy 🙂

    Uveďte druhy preferovaných pracovných pomerov a študenti rozsah možného pracovného času a ročník štúdia.

    Žiadosti spolu s profesijným životopisom vrátane podrobných referencií zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením: PHP programátor JUNIOR, alebo SENIOR.

    Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

    Len vybraní kandidáti budú kontaktovaný a pozvaní na osobný pohovor.

    Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

    Spoločnosť ActiviIT, s.r.o. má 15-ročné skúsenosti v IT v tvorbe webových, mobilných aplikácií a portálov. Patrí medzi dynamické spoločnosti na trhu IT riešení v SR.

    Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou úspešného teamu, podieľať sa na jeho rozvoji a pracovať v mladom príjemnom kolektíve.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    ActivIT,s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – expert
    • Počítačové znalosti – programátor
    • CSS – expert